کد خبر: 54427
تاریخ انتشار: 21/اردیبهشت/1401 - ساعت : 21:20

آقای شهردار چرا به حقوق و مزایای پرسنل شهرداری دست می برید ؟

آقای شهردار چرا به حقوق و مزایای پرسنل شهرداری دست می برید ؟


اختصاصی / به گزارش خط قرمز ، عضو شورای شهر رشت در سوال خود از شهردار پرسید : آقای شهردار از روزی که شما با اعتماد و انتخاب ما شهردار شده اید چرا به حقوق و مزایای پرسنل شهرداری دست می برید و حقوقشان را کم می کنید .


مهدی نوری هریس درصحن علنی سی و هشتیمن جلسه شورای اسلامی شهر رشت که عصر امروز با حضور شهردار رشت برگزار شد  با اعتراض به کاستی حقوق و مزایای پرسنل شهرداری رشت عنوان کرد: در شرایطی هستیم که وضعیت معیشتی مردم چندان مناسب نیست اما آقای شهردارچرا از روزی که شما شهردار شده اید به حقوق و مزایای پرسنل شهرداری دست می برید و کم می کنید . دست نیروی های شهرداری را بگیرید وبجای کم کردن حقوق کارگران و پرسنل شهرداری ، مدیرانی که در کارشان قصور دارند حقوقشان را کم کنید.
وی با اشاره به تحقق نیافتن خدمات الکترونیک شهرداری رشت ، گفت : در بودجه سال 1401 شهرداری رشت برای ایجاد خدمات الکترونیک بودجه لحاظ شده است اما هنوز هیچ اقدامی صورت نگرفته و شهروندان برای گرفتن مجوز شن و کارهای مربوطه ازاین اتاق به اتاق روانه می شوند همچنین در برنامه استقرارمیز خدمت درسازمان ها و مناطق شهرداری آمده است آقای شهردار میزخدمت چه شد ؟
وی افزود : شورای ششم آمده که برای مردم و شهر رشت کتر کنند اما هنوز در مورد المان و آسفالت کوچه ها و معابرهیچ کاری شاخصی صورت نگرفته است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *