خط قرمز خبر - پایگاه خبری خط قرمز

آغاز هشتمین جشنواره فرهنگی ورزشی سازمان امورمالیاتی کشور به میزبانی گیلان


افتتاحیه هشتمین جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان سازمان امور مالیاتی کشور به میزبانی گیلان و با حضور دکتر امیدعلی پارسا رئیس کل سازمان امورمالیاتی کشور  در چابکسر برگزار شد.


به گزارش خط قرمز ، دکتر پارسا در این مراسم که برخی از مدیران کل استان ها و مدیران ستادی سازمان امور مالیاتی نیز حضور داشتند گفت: خوشبختانه با جهاد شبانه روزی همکاران در شش ماه نخست امسال توانسته ایم 40 در صد بودجه جاری کشور را تامین کنیم که این میزان در مدت مشابه سال قبل 30 درصد بود.
رئیس کل سازمان امورمالیاتی در ادامه گفت: امروز هر سه قوه به دنبال داشتن سازمان امور مالیاتی پویا هس
تند که پرچم مبارزه با فرار مالیاتی را برافرازد و ما نیز می دانیم فرار مالیاتی وکمک به شکل گیری آن به هر شکل، در حکم تاراج، دست اندازی و غارت بیت المال بوده و حق الناس است.
پارسا افزود: ما با کمک و همراهی شما همکاران به دنبال سازمان امور مالیاتی مقتدر، هوشمند و محبوب هستیم.
در ابتدای این مراسم نیز جواد انوری مدیر کل امور مالیاتی استان گیلان به عنوان میزبان گفت: با ادای احترام به شهدای والا مقام سازمان خدمت عزیزان حاضر در افتتاحیه هفتمین جشنواره فرهنگی- ورزشی سازمان امورمالیاتی کشور خصوصا آقای دکتر پارسا رئیس کل پرتلاش، جهادی و سختکوش سازمان، جناب آقای دکتر جنتی معاون محترم، جناب آقای دکتر نوری و مدیران کل محترم ستادی و استان ها خیر مقدم عرض می کنم.
انوری با برشمردن ورزش به عنوان عاملی برای شور و نشاط که نقش موثری در بهبود محیط زندگی و کار دارد گفت: در پرتو سلامت جسم و تهذیب نفس، با ایجاد روحیه مروت و جوانمردی که از آثار ورزش است، می توان به اهداف فردی و سازمانی دست یافت .
وی با اشاره به اهمیت نشاط جمعی و بهره وری نیروی انسانی افزود: یکی از راهکارهای یقینی برای افزایش بهره وری نیروی انسانی، راهکار ورزش است زیرا سلامتی نیروی انسانی در افزایش بهره وری بسیار حائز اهمیت می باشد.
مدیرکل امورمالیاتی استان گیلان در پایان اظهار امیدواری کرد شرکت کنندگان پس از چند روز حضور در این جمع شاداب و سرزنده با روحیه ای بهتر از قبل در محل کار خود حاضر شوند و این نشاط را در میان سایر همکاران گسترش دهند تا زمینه ساز داشتن محیط کاری با نشاط و در نتیجه ارائه خدمات مطلوب تر به جامعه گردد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *